CZŁONKOWIE RADY PEDAGOGICZNEJ I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018


DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ I PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA

mgr inż ROBERT  MADEJ


GR I : 3-, 4-LATKI

mgr Małgorzata Morawczyńska

mgr Anna Dziurgot


GR II : DZIECI   5-LETNIE

mgr Ewelina Bizoń


GR III : ROCZNE PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE

mgr Marta Sierosławska

mgr Anna Dziurgot


Religia : ks mgr Piotr Machnik

język angielski : mgr Marek Mytkoś

kucharka : Jolanta Cetera

intendent : Aleksandra Szczudło

woźna : Dorota Nyznar

pomoc nauczyciela: Aneta Sojka



CZŁONKOWIE RADY PEDAGOGICZNEJ I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

W ROKU SZKOLNYM 2016/ 2017

 

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ I PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA : mgr inż ROBERT  MADEJ

 

GR I : 3-, 4-LATKI

mgr Ewelina Bizoń

mgr Anna Dziurgot

 

GR II : DZIECI  4; 5-LETNIE

mgr Marta Sierosławska

mgr Anna Dziurgot

 

GR III : ROCZNE PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE

mgr Małgorzata Morawczyńska

mgr Anna Dziurgot

 

Religia : ks mgr Piotr Machnik

język angielski : mgr Marek Mytkoś

zajęcia umuzykalniające : mgr Waldemar Ruda

kucharka : Jolanta Cetera

intendent : Aleksandra Szczudło

woźna : Dorota Nyznar

pomoc nauczyciela: Krystyna Wajda


................................................

 


CZŁONKOWIE RADY PEDAGOGICZNEJ I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

W ROKU SZKOLNYM 2015/ 2016

 

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ I PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA : mgr inż ROBERT  MADEJ

 

GR I : 2,5 -, 3-LATKI

mgr Ewelina Bizoń

mgr Anna Dziurgot

 

GR II :  DZIECI 4-LETNIE

mgr Marta Sierosławska

mgr Anna Dziurgot

 

GR III : ROCZNE PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE

mgr Małgorzata Morawczyńska

mgr Anna Dziurgot

 

Religia : ks mgr Tomasz Fajt

język angielski : mgr Marek Mytkoś

zajęcia umuzykalniające : mgr Waldemar Ruda

kucharka : Jolanta Cetera

intendent : Aleksandra Szczudło

woźna : Dorota Nyznar

pomoc nauczyciela: Aneta Sojka

 


.............................................................

CZŁONKOWIE RADY PEDAGOGICZNEJ I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

W ROKU SZKOLNYM 2014/ 2015

 

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ I PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA : mgr inż ROBERT  MADEJ

 

GR I : 3-, 4-LATKI

mgr Małgorzata Morawczyńska

mgr Maria Klisziewicz

mgr Ewa Laska

 

GR II : ROCZNE PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE/ DZIECI 5-LETNIE

mgr Marta Sierosławska

mgr Halina Lipa

 

GR III : ROCZNE PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE

mgr Ewelina Bizoń

mgr Ewa Laska

 

Religia : ks mgr Rafał Król

język angielski : mgr Marek Mytkoś

zajęcia umuzykalniające : mgr Waldemar Ruda

kucharka : Jolanta Cetera

intendent : Aleksandra Szczudło

woźna : Dorota Nyznar


 

..............................................................

CZŁONKOWIE RADY PEDAGOGICZNEJ I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

W ROKU SZKOLNYM 2013/ 2014

 

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ I PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA : mgr inż. ROBERT MADEJ


GR I : ROCZNE PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE/ 5-,6-latki

mgr Marta Sierosławska

mgr Maria Klisiewicz


Gr II : ROCZNE PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE/5-, 4-latki

mgr Ewelina Bizoń


GR III : 3-,4-LATKI : mgr Małgorzata Morawczyńska

mgr Barbara Kula

mgr Maria Klisiewicz

mgr Ewa Laska

mgr Halina Lipa

 

religia : ks Damian Migacz

jęz. angielski : mgr Marek Mytkoś

rytmika : mgr Waldemar Ruda

kucharka : Jolanta Cetera

intendent : Aleksandra Szczudło

woźna : Dorota Nyznar

palacz CO : Stanisław Łączak


................................................................................................................

CZŁONKOWIE RADY PEDAGOGICZNEJ I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ I PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA : mgr inż. ROBERT MADEJ

 

Gr.I : Roczne przygotowanie przedszkolne : mgr Marta Biduś

mgr Barbara Kula

mgr Ewelina Bizoń

Gr.II: dzieci 3-,4-letnie : mgr Małgorzata Morawczyńska

mgr Ewelina Bizoń

religia : ks mgr Damian Migacz

jęz.angielski : mgr Marek Mytkoś

rytmika : mgr Waldemar Ruda

kucharka : Jolanta Cetera

intendent : Aleksandra Szczudło

woźna : Dorota Nyznar

palacz CO : Stanisław Łączak

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CZŁONKOWIE RADY PEDAGOGICZNEJ I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych i Publicznego Przedszkola w Bobrowej : mgr inż. Robert Madej

 

Gr.I : Roczne przygotowanie przedszkolne : mgr Marta Biduś

mgr Anna Dziurgot

Gr.II dzieci 3-,4-, 5-letnie : mgr Małgorzata Morawczyńska

mgr Anna Dziurgot

jęz. angielski : mgr Marek Mytkoś

religia : ks mgr Damian Migacz

rytmika: Krzysztof Prokop

kucharka : Jolanta Cetera

intendent: Aleksandra Szczudło

woźna: Dorota Nyznar

palacz CO : Stanisław Łączak

.............................................................................................................................................................

CZŁONKOWIE RADY PEDAGOGICZNEJ I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

W ROKU SZKOLNYM 2010/ 2011


Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Bobrowej : mgr inż. Robert Madej

Za -ca dyrektora do spraw Publicznego Przedszkola w Bobrowej : mgr Małgorzata Morawczyńska


Gr. I : Roczne przygotowanie przedszkolne : mgr Marta Biduś

mgr Małgorzata Morawczyńska

Gr. II : dzieci 3-,4-, 5- letnie : mgr Ewelina Bizoń

mgr Małgorzata Morawczyńska


religia : ks. mgr Bogusław Sobusiak

rytmika:  Krzysztof Prokop

kucharka : Jolanta Cetera

intendent : Aleksandra Szczudło

woźna : Dorota Nyznar

palacz CO : Stanisław Łączak

 

 

 

Dyrekcja Przedszkola i wychowawcy w roku szkolnym: 2009/20010



Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Bobrowej: mgr inż. Robert Madej

 

Za-ca dyrektora do spraw Publicznego Przedszkola w Bobrowej:

mgr Małgorzata Morawczyńska / obecnie na urlopie

 

 

Grupa „ Maluchów” dzieci 3-,4- i 5-letnie : wychowawca – mgr Ewelina Bizoń

Grupa „Starszaków”: Roczne przygotowanie przedszkolne ,dzieci 5-, 6-letnie:

wychowawca –mgr Marta Biduś

Nauczyciel w grupie „Maluchów” i „Sarszaków”: mgr Monika Rogowska

Religia: ks. Bogusław Sobusiak

Rytmika : pan Krzysztof Prokop

Język angielski : pani Agatka ( Szkoła Językowa „Artist”)

 

/strong

p style=