Publiczne Przedszkole w Bobrowej
Nowy plac zabaw !!!
Wpisany przez admin   
wtorek, 02 września 2014 08:28

1 września został oddany do użytku nowy plac zabaw przy Przedszkolu w Bobrowej. Po Mszy Świętej inaugurującej nowy rok szkolny 2014/2015,ks proboszcz Kazimierz Talarek poświęcił plac zabaw w obecności Pana Wójta Gminy Żyraków -Marka Rączki oraz Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Bobrowej Pana Roberta Madeja. Po uroczystej akademii Pan Wójt odebrał podziękowania i kwiaty od przedszkolaków , które były reprezentowane przez Anię Janora oraz Natalię Ostrowską. Pan Wójt zebrał ogromne oklaski od zgromadzonych dzieci, rodziców i nauczycieli i stwierdził,że dla takich chwil warto żyć. Jeszcze raz bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY !!!

 

 
REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2014/2015
Wpisany przez admin   
poniedziałek, 17 lutego 2014 21:05

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Bobrowej informuje,że od 1 marca 2014 r. rozpoczynają się zapisy dzieci do przedszkola. Karty zgłoszeniowe dziecka do przedszkola można pobierać w sekretariacie zespołu szkół lub u nauczycieli przedszkola od 1 marca 2014 r w godzinach od 8.00- 15.00 .Zapisy do Publicznego Przedszkola w Bobrowej ,39-203 Nagoszyn , tel. 14 6818099 lub 14 6824273 na rok szkolny 2014, 2015 będą odbywać się w terminie 1.03-31.03.2014 r. Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci 3,4, 5,6-letnie z terenu Gminy Żyraków. Informacje dotyczące rekrutacji dostępne są również bezpośrednio w placówce u dyrektora zespołu szkół i nauczycieli przedszkola.

Informacje dodatkowe :

Do przedszkola dzieci zapisywane są jeden raz w roku szkolnym. W kolejnych latach rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola również zobowiązani są do odebrania oraz wypełnienia nowej karty w celu kontynuowania edukacji w naszej placówce. W wyniku nowelizacji ustawy o systemie oświaty, w roku szkolnym 2014/2015  obowiązkowym przygotowaniem przedszkolnym objęte są dzieci pięcioletnie oraz dzieci sześcioletnie , które nie zostały objęte obowiązkiem szkolnym.

UWAGA RODZICE DZIECI 6-LETNICH (ROK URODZENIA 2008)

W roku szkolnym 2014- 2015 do szkoły pójdą już dzieci sześcioletnie , które urodziły się między styczniem, a czerwcem 2008 r. Dla dzieci 6- letnich urodzonych w drugim półroczu oznacza to przesunięcie obowiązku szkolnego o rok. Rok później , czyli w roku szkolnym 2015/2016 , do klasy pierwszej pójdą już wszystkie sześciolatki.

UWAGA RODZICE DZIECI 5-LETNICH (ROK URODZENIA 2009)

Dziecko w wieku 5 lat jest obowiązane odbyć roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu lub oddziale przedszkolnym. Obowiązek ten rozpoczyna się z początkiem roku szkolnego w roku kalendarzowym , w którym dziecko kończy 5 lat. W roku szkolnym 2014/2015 obowiązkiem odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego objęte są wszystkie dzieci urodzone w 2009 r.

 


 
Mikołaj 2013
Wpisany przez admin   
niedziela, 15 grudnia 2013 13:23

3 XII 2013 r. z naszymi przedszkolakami spotkał się niezwykły gość- Mikołaj. Przybył w towarzystwie Śnieżynek ,które zorganizowały dzieciakom ciekawe zabawy i konkursy , między innymi bitwę na śnieżki ( w tej roli wystąpiły papierowe kule;) . Spotkanie zakończyło się rozdaniem przez Mikołaja wspaniałych prezentów. Szczere podziękowania należą się członkom Rady Rodziców naszego przedszkola za pomoc Mikołajowi w przygotowaniu pięknych paczek dla każdej grupy z naszego przedszkola. Dziękujemy !!! :)

 
PASOWANIE 2013
Wpisany przez admin   
czwartek, 21 listopada 2013 17:44

20 listopada 2013 r. odbyła się doniosła uroczystość : " Pasowanie na przedszkolaka". Najpierw w programie artystycznym wystąpiły i zatańczyły najmłodsze dzieci przygotowane przez panią Małgosię. Następnie Gr. II wystąpiła w pięknym przedstawieniu pt. " Dary Pani Jesieni" . W roli tytułowej zaprezentowała się Ania Janora, a dzieci przygotowała pani Ewelina. Na końcu zaprezentowały się najstarsze przedszkolaki przygotowane przez panią Martę w ciekawych inscenizacjach : " Dom pod grzybem", " O Jasiu i dzięciole" oraz w przedstawieniu pt.  " Jesień w lesie" ( w roli Pani Jesieni - Wiktoria Sadłos, w roli Jasia - Jaś Stefański ).Wszystkie grupy zebrały gorące owacje za swoje występy. Następnie Pan Dyrektor Robert Madej kolorową kredką uroczyście pasował dzieci, które w tym roku debiutują w roli przedszkolaka. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały wspaniałe prezenty przygotowane przez Radę Rodziców.

 
KULKOLAND
Wpisany przez admin   
piątek, 18 października 2013 12:27

17 października 2013 r. grupa " Maluchów" wraz z paniami : Małgosią i Anetą, udała się na wycieczkę do Centrum Zabaw " Kulkoland" w Dębicy. Wyjazd ten był nagrodą za szybką adaptację najmłodszych dzieci do warunków życia w przedszkolu. Dzieci świetnie się bawiły wraz z animatorami, odpoczęły podczas poczęstunku i we wspaniałych nastrojach powróciły do przedszkola.

 
OGŁOSZENIE
Wpisany przez admin   
czwartek, 19 września 2013 08:33

UWAGA ! 26 września 2013 r. o godz. 16.00 odbędzie się w przedszkolu spotkanie z rodzicami. O godz. 16.00 będzie miało miejsce spotkanie ogólne z Panem Dyrektorem ZSP w Bobrowej, później odbędą się spotkania w grupach z wychowawcami. ZAPRASZAMY !

 
Rekrutacja na r. szk. 2013/2014
Wpisany przez admin   
piątek, 12 kwietnia 2013 06:56

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Bobrowej informuje, że rekrutacja dzieci do Publicznego Przedszkola w Bobrowej na rok szkolny 2013/2014 została zakończona - lista dzieci przyjętych.

Uwaga! Do poprawnego odczytania pliku wymagany jest program Adobe Reader.

 
Zajęcia otwarte
Wpisany przez admin   
poniedziałek, 25 lutego 2013 21:47

25 lutego w grupie starszaków odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców: " Przedszkolne muzykowanie " . Celem tych zajęć było : rozwijanie aktywności i kreatywności u dzieci, rozwijanie umiejętności wypowiadania się przez muzykę, uczestniczenie w zabawach rytmicznych, pogłębianie więzi z rodzicami w trakcie wspólnych zajęć. Dzieci rozpoznawały instrumenty po dźwiękach, nazywały je, dzieliły na głoski ich nazwy, różnicowały dźwięki głośne i ciche, wykonywały akompaniament do piosenek na instrumentach perkusyjnych. Rodzice mieli okazję obserwowania swojego dziecka podczas zajęć na tle całej grupy przedszkolnej. Zajęcia przygotowała i przeprowadziła pani Ewelina.

 
Wizyta Mikołaja
Wpisany przez admin   
czwartek, 06 grudnia 2012 19:09

6 grudnia odwiedził nas niezwykły gość -Święty Mikołaj w towarzystwie Śnieżynki. Przedszkolaki od dawna przygotowywały się do tej wizyty, powitały gości piosenkami i wierszami .Mikołaj w tym roku wjechał do przedszkola na rolkach! Po rozdaniu prezentów Mikołaj wraz ze Śnieżynką przeprowadzili zabawy i konkursy. Wszyscy świetnie się bawili, a Mikołaj obiecał,że powróci do nas za rok. Zapraszamy !

 
Pasowanie na przedszkolaka
Wpisany przez admin   
czwartek, 15 listopada 2012 13:12

14 listopada 2012 r. podczas bardzo miłej uroczystości z udziałem rodziców  :"Pasowanie na przedzskolaka",do grona przedszkolaków zostały przyjęte dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Najpierw na " scenie" wystąpiły starszaki przygotowne przez panią Martę. Później swoje umiejętności zaprezentowały najmłodsze dzieci przygotowane przez panią Gosię i panią Ewelinę. Po złożeniu ślubowania zostały pasowane przez Pana Dyrektora Roberta Madeja na prawdziwych przedszkolaków. W nagrodę wszystkie dzieci otrzymały słodkie niespodzianki , a od pani bibliotekarki z Boblioteki Publicznej w Bobrowej, Małgorzaty Sehn, kolorowe książeczki.

 
OGŁOSZENIE !!!
Wpisany przez admin   
środa, 29 lutego 2012 17:50

Przedszkole w Bobrowej ogłasza nabór dzieci na rok szkolny 2012/2013 w dniach: od 1 marca do 31 marca. Karty zapisu otrzymać u nauczycieli przedszkola. Rekrutacja obejmuje dzieci od 3-6 lat, a w szczególnych przypadkach dzieci 2,5- letnie.

Informujemy, iż wszystkie zajęcia dodatkowe (język angielski, religia i rytmika) realizowane będą poza 5-godzinną podstawą programową!

Wszelkich dodatkowych informacji udzielają nauczyciele  w godzinach pracy pracy przedszkola od 7.00-do 15.30. ZAPRASZAMY !!!

 
Dzień Babci i Dziadka
Wpisany przez admin   
piątek, 27 stycznia 2012 09:51

26 stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu szanownych seniorów,których serdecznie powitał Dyrektor Zespołu Szkół -Robert Madej.Babcie i Dziadkowie stawili się w przedszkolu na zaproszenie swoich wnucząt,które zaprezentowały dla drogich gości wspaniałe przedstawienia : maluszki wystąpiły w "Jasełkach" przygotowanych przez panie: Małgosię i Anię, a starszaki w " Bajkowych jasełkach" przygotowanych przez panią Martę. Nie zabrakło rownież pięknych okolicznościowych wierszy i piosenek śpiewanych prosto z serca przez wnuczki i wnuczków.Po zakończeniu części artystycznej wnuczęta złożyły swoim gościom życzenia i prezenty.Spotkanie zakończyło się wspólną degustacją ciasteczek przy herbatce. Zobacz galerię zdjęć.

 
Pasowanie na przedszkolaka
Wpisany przez admin   
środa, 09 listopada 2011 19:46

8 listopada w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała uroczystość z udziałem rodziców: " Pasowanie na przedszkolaka", podczas której do grona społecznści przedszkolnej zostały przyjęte dzieci, które debiutują w roli przedszkolaka. Najpierw w ciekawym  programie artystycznym zaprezentowała się grupa starszaków przygotowana przez panią Martę. Następnie na " scenie" pojawiły się najmłodzsze dzieci pod opieką pani Gosi,które recytowały,śpiewały piosenki-a nawet zatańczyły.Po złożeniu ślubowania zostały pasowane przez Pana Dyrektora Roberta Madeja na prawdziwych przedzszkolaków.W nagrodę za wspaniałą postawę otrzymały śliczne misie i mnóstwo słodkości. Zabacz galerię zdjęć!

 
Nowy rok szkolny 2011/2012
Wpisany przez admin   
czwartek, 01 września 2011 21:18

1 września Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Bobrowej i Publicznego Przedszkola-pan Robert Madej ,na akademii w ZSP uroczyście inaugurował nowy rok szkolny 2011/2012.Życzył owocnego nowego roku szkolnego przedszkolakom, uczniom i nauczycielom.Po przejściu do odremontowanego na wakacjach budynku przedszkola ,wójt Gminy Żyraków- pan Marek Rączka powitał dzieci, rodziców i nauczycieli , opisał dokonane w budynku przedszkola inwestycje i życzył wszystkim wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Następnie wychowawczynie grup : pani Marta Biduś i pani Małgorzata Morawczyńska powitały swoich wychowanków w przydzielonych grupom salach.

 
OGŁOSZENIE
Wpisany przez admin   
wtorek, 01 marca 2011 09:31

Publiczne Przedszkole w Bobrowej ogłasza nabór dzieci na rok szkolny 2011/2012. Rekrutacja trwa od 1 do 31 marca.Kartę zapisu dziecka można pobrać u wychowawców. ZAPRASZAMY !

Kartę zgłoszenia można pobrać również z tego miejsca.

 
Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy 2011
Wpisany przez admin   
wtorek, 11 stycznia 2011 17:33

9 stycznia 2011r. odbył się XIX Finał WOŚP. W tym roku Orkiestra grała na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Nasze przedszkolaki również włączyły się w tę akcję zbierając pieniążki na rzecz chorych dzieci, a także pięknie zaprezentowały się na scenie podczas finału przygotowane przez panie: Martę Biduś i Ewelinę Bizoń.

 
Karnawał 2014
Wpisany przez admin   
piątek, 14 lutego 2014 20:50

Ach, co to był za bal! 13  stycznia 2014 r. nasze przedszkolaki bawiły się na zabawie karnawałowej prowadzonej przez animatorów z firmy "Mistyk". Zarówno dzieci, panie prowadzące, jak też i wychowawczynie przybyły na bal w obowiązkowych w tym dniu strojach karnawałowych. Oprócz wesołych tańców i konkursów prowadzący zaproponowali dzieciom: malowanie twarzy, malowanie włosów oraz watę cukrową. Przez moment na balu zagościł sam Pan Dyrektor :)  W przerwie dzieci delektowały się sokiem i przepysznym waflem przygotowanym przez panią Anetę. Rodzicom dzieci  dziękujemy za pomoc w organizacji balu oraz przygotowanie przepięknych strojów dla wszystkich przedszkolaków.

 
Wycieczka do Rzeszowa
Wpisany przez admin   
niedziela, 01 grudnia 2013 12:57

Dnia 28.11.2013 r.dzieci z wszystkich grup naszego przedszkola wraz z paniami : Małgosią, Martą, Eweliną i Anetą udały się do Muzeum Dobranocek PRL-u oraz Fabryki Bombek Choinkowych " ROMEX" w Rzeszowie. Dzieci zostały zapoznane w muzeum z historią Gąski Balbinki, Jacka i Agatki, Żwirka i Muchomorka oraz Misia Uszatka. W fabryce przedszkolaki poznały cały cykl produkcyjny świątecznych ozdób. Zobaczyły jak się dmucha, srebrzy, maluje i dekoruje bombki choinkowe. Na pamiątkę pobytu w fabryce każde dziecko otrzymało bombkę z własnym imieniem. Dzieci pełne wrażeń , bezpiecznie wróciły do przedszkola. Wszystkim uczestnikom wycieczka bardzo się podobała.

 
PODSUMOWANIE KONKURSU
Wpisany przez admin   
środa, 30 października 2013 01:00

29 października, w obecności Pana Wójta- Marka Rączki,  podsumowano XII Gminny Konkurs Plastyczny " Jesień- bogactwo kolorów" , zorganizowany przez CKiP w Żyrakowie. Spośród 226 prac komisja wyłoniła laureatów, wśród których znalazły się również nasze przedszkolaki :

I miejsce- Wiktoria Sadłos ( opiekun p. Marta Sierosławska ), I miejsce- Natali Lik ( opiekun p. Ewelina Bizoń), II miejsce - Izabella Janora ( opiekun p. Marta Sierosławska), III miejsce - Hanna Skrzypek ( opiekun p.Ewelina Bizoń). Wyróżnienie uzyskała Amelka Radek ( opiekun p. Marta Sierosławska). GRATULUJEMY !!!

 
PODZIĘKOWANIA
Wpisany przez admin   
wtorek, 15 października 2013 19:03

W związku z utworzeniem III oddziału w naszym przedszkolu wyremontowano, z inicjatywy Pani Eweliny Bizoń, pomieszczenie dla tej grupy, które do tej pory pełniło rolę jadalni. W remont sali bardzo zaangażowali się rodzice przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy : Państwu Magdalenie i Mirosławowi Kurczyk, Panu Stanisławowi Sobuś za wykonanie mebli, Panu Marcinowi Ostrowskiemu za malowanie i szpachlowanie, Państwu Anecie i Pawłowi Sojkom za uszycie firanek do sali, pomoc w remoncie, wieszak dla dzieci do szatni. Dziękujemy również za wypranie wykładzin w całym przedszkolu Państwu Wójcikom. Farbę przeznaczoną na remont sali ufundował Pan Łukasz Golemo i sponsor pozyskany przez p.Martę Sierosławską- Zakład Kamieniarski Dariusz Łączak ( 150 zł). SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

 
SUKCESY NASZYCH WYCHOWANKÓW 2012/ 2013
Wpisany przez admin   
piątek, 28 czerwca 2013 08:47

W roku szkolnym 2012/ 2013 przedszkolaki brały udział w różnych  konkursach uzyskując następujące nagrody i wyróżnienia:

VI Gminny Konkurs Czytelniczy "Wakacje z książką" -  I miejsce: Natalia Łączak

V Gminny Konkurs Plastyczny "Moja zakładka do książki" (starszaki) - II miejsce: Michał Łączak, II miejsce:Ola Zawojowska, III miejsce : Madzia Lik; wyróżnienia: Zuzia Czerniak, Wiktoria Stalec, Kasia Janora ( opiekunowie : Marta Biduś i Ewelina Bizoń )

V Gminny Konkurs Plastyczny " Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna " - II miejsce : Katarzyna Janora (opiekun : Marta Biduś)

XI Gminny Konkurs Plastyczny : "Jesień - bogactwo kolorów" - III miejsce : Michał Partacz (opiekun: Marta Biduś)

IV Gminny Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną : III miejsce - Przemek Szalwa ( opiekun : Ewelina Bizoń)

Konkurs Plastyczny zorganizowany w ramach "VI Dębickich Pół Nadziei" - I miejsce : Kasia Janora

(opiekun : Ewelina Bizoń); III Miejsce : Michał Łączak (opiekun: Małgorzata Morawczyńska)

VIII Gminny Konkurs Plastyczny : " Świat bajek i baśni w oczach dziecka" - Wyróżnienia : Zuzia Czerniak, Natalia Łączak, Michał Łączak ( opiekun : Marta Biduś)

- Wyróżnienie dla grupy 3-, 4- latków Publicznego Przedszkola w Bobrowej ( opiekun : Małgorzata Morawczyńska).

 
Ogłoszenie o rekrutacji do PP w Bobrowej
Wpisany przez admin   
wtorek, 26 lutego 2013 11:47

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Bobrowej informuje o rozpoczęciu procedury rekrutacji dzieci do Publicznego Przedszkola w Bobrowej na r. szk. 2013/14.

 
Dzień Babci i Dziadka. Karnawał
Wpisany przez admin   
czwartek, 07 lutego 2013 20:06

6 lutego gościliśmy Babcie i Dziadków na uroczystości przygotowanej specjalnie dla nich. Szanownych gości powitał Dyrektor Zespołu Szkół -pan Robert Madej. Zarówno maluszki, jak i starszaki zaprezentowały się w pięknych programach artystycznych. Maluchy przygotowały do występu panie: Gosia i Ewelina, starszaki- pani Marta.Po występach każde dziecko złożyło swojej babci i dziadkowi życzenia wraz z upominkiem.

7 lutego odbył się w naszym przedszkolu Bal Przebierańców. Wszystkie dzieci wesoło bawiły się przy muzyce, prezentowały swoje stroje, opowiadały kim są na balu. A ponieważ w tym dniu przypadał Tłusty Czwartek , podczas przerwy w zabawie dzieci degustowały przepyszne pączki zakupione przez panią Olę.

 

 

 
Dień Marchewki
Wpisany przez admin   
sobota, 17 listopada 2012 18:13

16 listopada w gupie starszej odbył się Dzień Marchewki, którego głównym celem było kształtowanie nawyków prozdrowotnych poprzez zabawę oraz sytuacje aktywizujace myślenie. W trakcie zajęć dzieci rozwiązywały zagadki, rozpoznawały warzywa ,zrobiły również surówkę z marchewki i jabłek, którą później degustowały.Na zakończenie wykonały pracę plastyczną : " Marcheweczka -z bibuły panieneczka". Zajęcia przygotowała i przeprowadziła pani Ewelina.

 
Wycieczka do Muzeum Regionalnego
Wpisany przez admin   
piątek, 05 października 2012 11:35

4 października 2012r. grupa starszaków ( dzieci 5-,6-letnie) odwiedziła Muzeum Regionalne w Dębicy. Dzieci ,wraz z wychowawczyniami: panią Basią i panią Martą, zwiedziły wystawy w Muzeum Regionalnym oraz obejrzały film : " Dawnych zabawek czar". Zapoznały się również z ekspozycją czołgów i zabytkowych wozów strażackich na dziedzińcu muzeum.Następnie wesoło bawiły się na placu zabaw w Ogródku Jordanowskim. Wycieczka zakończyła się pod pomnikiem Jana Pawła II, gdzie dzieci zapaliły znicze w związku ze zbliżajacym się Dniem Papieskim.Na zakończenie zaśpiewały piosenkę : " Taki mały,taki duży może świętym być ".

 
Sukcesy naszych przedszkolaków
Wpisany przez admin   
czwartek, 16 lutego 2012 20:28

W I semestrze uzdolnione plastycznie przedszkolaki brały udział w konkursach organizowanych przez CKiP oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Żyrakowie i uzyskały następujące nagrody oraz wyróżnienia:

X Gminny Konkurs Plastyczny : " Jesień-bogactwo kolorów"; I m - Julita Skarbek , II m-Natalia Łączak, III m- Zuzia Czerniak,wyróżnienie-Natalia Lipa (dziewczynki z grupy starszaków), III m-Ola Jarosz ( grupa maluchów);

IV Gminny Konkurs Plastyczny : " Moja zakładka do książki" ; Starszaki : I m- Natalia Łączak, II m- Kamila Jaszcz, II m- Kasia Gawlik, wyróżnienia : Julka Kurczyk, Weronika Zawojowska, Zuzia Czerniak,  Kasia Janora, Oliwia Sołek . Maluchy: I m- Piotr Ruda, I m - Szymon Prokop, II m- Ola Zawojowska;

IV Gminny Konkurs Plastyczny : KARTKA BOŻONARODZENIOWA LUB NOWOROCZNA : I m -Zuzia Czerniak, I m- Julita Skarbek, III m- Oliwia Sołek (dziewczynki z grupy starszaków).

Dzieci do konkursów przygotowały panie:w grupie starszków- Marta Biduś ; w grupie maluchów- Małgosia Morawczyńska.

 
Wizyta Mikołaja
Wpisany przez admin   
środa, 07 grudnia 2011 14:41

6 grudnia gościliśmy w przedszkolu niezwykłego gościa. Odwiedził nas św. Mikołaj, który wiele dobrego słyszał o przedszkolakach z Przedszkola w Bobrowej i w związku z tym przyniósł dla dzieci wiele prezentów. Dzieci w rewanżu za upominki, zaśpiewały Mikołajowi piękne piosenki i wręczyły mu samodzielnie wykonane laurki.Mikołaj obiecał, że za rok również nas odwiedzi :) Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia!

 
ZEBRANIE DLA RODZICÓW
Wpisany przez admin   
środa, 14 września 2011 21:49

22 września o godz. 16-stej w ZSP w Bobrowej odbędzie się zebranie ogólne dla rodziców ( również dla rodziców przedszkolaków).Następnie o godz. 16.30 po przejściu do budynku przedszkola odbędą się zebrania organizacyjne z wychowawcami poszczególnych grup. Zapraszamy !

 

 
Lista dzieci przyjętych na rok szkolny: 2011/2012
Wpisany przez admin   
środa, 13 kwietnia 2011 13:15

Durał Wiktor, Łączak Kinga, Maroń Weronika, Kurczyk Julia, Skarbek Julita, Jaszcz Kamila, Lipa Gabriela, Lipa Natalia, Zawojowska Weronika, Niemiec Kacper, Sojka Piotr, Skowron Kacper, Gawlik Katarzyna, Szlachta Kacper, Stefański Marcin, Sołek Oliwia, Krakowski Paweł, Sokołowski Maciej, Gębara Jakub, Czerniak Zuzanna, Lik Magdalena, Sroka Bartłomiej, Janora Katarzyna, Łaczak Natalia, Stalec Wiktoria, Szalwa Przemysław, Zaręba Gabriela, Jarosz Aleksandra, Ruda Piotr, Zawojowska Aleksandra, Prokop Szymon, Łączak Michał, Partacz Michał, Maroń Kamila, Golemo Julia, Bogdan Bartosz, Bielut Katarzyna, Furmanek Kacper, Skrzypek Hanna, Niemiec Kornelia, Stefański Jan, Dziurgot Kinga, Zawojowski Wojciech, Sojka Bartosz, Lik Natalia, Janora Anna, Jaszcz Jakub, Chmura Szymon.

Lista rezerwowa : Golemo Wojciech, Orkisz Amelia

 
Wieczór Kolęd
Wpisany przez admin   
piątek, 14 stycznia 2011 17:39

13 stycznia 2011r, odbył się w Publicznej Bibliotece w Bobrowej Wieczór Kolęd.Organizatorami tego wydarzenia było nasze przedszkole oraz pracownicy biblioteki.na spotkanie to przybyli zaproszeni goście, a wśród nich znaleźli się m.in. ks.Bogusław Sobusiak, p.Elżbieta Rączka-małżonka Wójta Gminy Żyraków, p.Zuzanna Janora-Radna Gminy Żyraków, rodzice przedszkolaków oraz bibliotekarki z Bibliotek Publicznych Gminy Żyraków na czele z Dyrektor p. Grażyną Pastuła.Najpierw przedszkolaki wystąpiły w programie świątecznym przygotowanym przez panie: Ewelinę Bizoń i Martę Biduś.Następnie śpiewano kolędy pod kierownictwem ks. Bogusława i p.Gosi Sehn, niektóre zostały wyśpiewane na dwa głosy!Dzieci wraz z rodzicami brawurowo śpiewały wylosowaną wcześniej kolędę.Za pięknie wykonane kolędy i pastorałki wręczane były aniołki wykonane przez GBP w Żyrakowie.Przepyszne ciasto,które znalazło się na stolach zostało przygotowane przez rodziców najmłodszych uczestników kolędowania.Wspaniałe interpretacje kolęd przedstawiły panie pracujące w przedszkolu: P.Jolanta Cetera, p.Krystyna Wajda, p.Ola Szczudło oraz p. dyrektor-Małgorzata Morawczyńska.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 8