Publiczne Przedszkole w Bobrowej
Sukcesy naszych przedszkolaków
Wpisany przez Pani Marta   
czwartek, 16 lutego 2012 19:28

W I semestrze uzdolnione plastycznie przedszkolaki brały udział w konkursach organizowanych przez CKiP oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Żyrakowie i uzyskały następujące nagrody oraz wyróżnienia:

X Gminny Konkurs Plastyczny : " Jesień-bogactwo kolorów"; I m - Julita Skarbek , II m-Natalia Łączak, III m- Zuzia Czerniak,wyróżnienie-Natalia Lipa (dziewczynki z grupy starszaków), III m-Ola Jarosz ( grupa maluchów);

IV Gminny Konkurs Plastyczny : " Moja zakładka do książki" ; Starszaki : I m- Natalia Łączak, II m- Kamila Jaszcz, II m- Kasia Gawlik, wyróżnienia : Julka Kurczyk, Weronika Zawojowska, Zuzia Czerniak,  Kasia Janora, Oliwia Sołek . Maluchy: I m- Piotr Ruda, I m - Szymon Prokop, II m- Ola Zawojowska;

IV Gminny Konkurs Plastyczny : KARTKA BOŻONARODZENIOWA LUB NOWOROCZNA : I m -Zuzia Czerniak, I m- Julita Skarbek, III m- Oliwia Sołek (dziewczynki z grupy starszaków).

Dzieci do konkursów przygotowały panie:w grupie starszków- Marta Biduś ; w grupie maluchów- Małgosia Morawczyńska.

 
Wizyta Mikołaja
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 07 grudnia 2011 13:41

6 grudnia gościliśmy w przedszkolu niezwykłego gościa. Odwiedził nas św. Mikołaj, który wiele dobrego słyszał o przedszkolakach z Przedszkola w Bobrowej i w związku z tym przyniósł dla dzieci wiele prezentów. Dzieci w rewanżu za upominki, zaśpiewały Mikołajowi piękne piosenki i wręczyły mu samodzielnie wykonane laurki.Mikołaj obiecał, że za rok również nas odwiedzi :) Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia!

 
Pasowanie na przedszkolaka
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 09 listopada 2011 18:46

8 listopada w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała uroczystość z udziałem rodziców: " Pasowanie na przedszkolaka", podczas której do grona społecznści przedszkolnej zostały przyjęte dzieci, które debiutują w roli przedszkolaka. Najpierw w ciekawym  programie artystycznym zaprezentowała się grupa starszaków przygotowana przez panią Martę. Następnie na " scenie" pojawiły się najmłodzsze dzieci pod opieką pani Gosi,które recytowały,śpiewały piosenki-a nawet zatańczyły.Po złożeniu ślubowania zostały pasowane przez Pana Dyrektora Roberta Madeja na prawdziwych przedzszkolaków.W nagrodę za wspaniałą postawę otrzymały śliczne misie i mnóstwo słodkości. Zabacz galerię zdjęć!

 
Nowy rok szkolny 2011/2012
Wpisany przez Pani Marta   
czwartek, 01 września 2011 20:18

1 września Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Bobrowej i Publicznego Przedszkola-pan Robert Madej ,na akademii w ZSP uroczyście inaugurował nowy rok szkolny 2011/2012.Życzył owocnego nowego roku szkolnego przedszkolakom, uczniom i nauczycielom.Po przejściu do odremontowanego na wakacjach budynku przedszkola ,wójt Gminy Żyraków- pan Marek Rączka powitał dzieci, rodziców i nauczycieli , opisał dokonane w budynku przedszkola inwestycje i życzył wszystkim wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Następnie wychowawczynie grup : pani Marta Biduś i pani Małgorzata Morawczyńska powitały swoich wychowanków w przydzielonych grupom salach.

 
OGŁOSZENIE
Wpisany przez Pani Marta   
wtorek, 01 marca 2011 08:31

Publiczne Przedszkole w Bobrowej ogłasza nabór dzieci na rok szkolny 2011/2012. Rekrutacja trwa od 1 do 31 marca.Kartę zapisu dziecka można pobrać u wychowawców. ZAPRASZAMY !

Kartę zgłoszenia można pobrać również z tego miejsca.

 
Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy 2011
Wpisany przez Pani Marta   
wtorek, 11 stycznia 2011 16:33

9 stycznia 2011r. odbył się XIX Finał WOŚP. W tym roku Orkiestra grała na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Nasze przedszkolaki również włączyły się w tę akcję zbierając pieniążki na rzecz chorych dzieci, a także pięknie zaprezentowały się na scenie podczas finału przygotowane przez panie: Martę Biduś i Ewelinę Bizoń.

 
Wizyta Świętego Mikołaja 2010r
Wpisany przez Pani Marta   
wtorek, 07 grudnia 2010 16:02

6 grudnia 2010r do naszego przedszkola zawitał zacny gość- Święty Mikołaj. A ponieważ nie od dziś wiadomo,że do przedszkola w Bobrowej uczęszczają same grzeczne dzieci, więc gość nie przybył z pustymi rękami - przyniósł wspaniałe prezenty dla wszystkich milusińskich.Dzieci w rewanżu za podarki zaśpiewały przepiękne kolędy i pastorałki, a następnie zajęły się rozpakowywaniem podarunków. Mikołajowi serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok !

 
Witamy w nowym roku szkolnym 2010/2011
Wpisany przez Pani Marta   
wtorek, 14 września 2010 19:03

Uwaga Rodzice! Istnieje możliwość udziału dzieci w zajęciach języka angielskiego prowadzonych przez lektorów szkoły Językowej "Artist" z Dębicy. Zajęcia te są płatne ( 28 zł za 8 zajęć w miesiącu po 30 min).Chętne dzieci prosimy zapisywać na listę u wychowawcy grupy-do końca września.

 

 
Konkursy, nagrody, kiermasze...
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 31 marca 2010 17:34

Miesiąc marzec obfitował w konkursy, w których brały udział również nasze przedszkolaki. 11 marca Wójt Gminy Żyraków , Krzysztof Moskal uroczyście wręczył dyplomy i nagrody laureatom Gminnego Konkursu Plastycznego Na Kartkę Wielkanocną. Wyróżnienia w tym konkursie otrzymały: Amelia Chmura(opiekun-pani Monika)i Julia Kurczyk( opiekun-pani Ewelina)., a także przedstawiciel "Starszaków"- Damian Piszczek, który swa pracę przygotował pod okiem pani Marty. 20 marca rozstrzygnięty został XV Gminny Konkurs na Pisankę i Plastykę Obrzędową na czas Wielkiej Nocy. Po raz pierwszy imprezie tej towarzyszył kiermasz pisanek, stroików, palm i baranków. Na konkursie pięknie zaprezentowało się nasze przedszkole z kiermaszem przygotowanym przez panią Ewelinę. W kategorii dzieci sześcioletnich i młodszych I miejsce zdobył Łukasz Stefański przygotowany przez panią Martę, II miejsce-Piotr Sojka( opiekun-pani Monika), III miejsce- Gabrysia Lipa (  Gabrysię przygotowała pani Ewelina). 31 marca w Publicznej Bibliotece w Bobrowej pani Małgorzata Sehn wręczyła nagrody i dyplomy dzieciom nagrodzonym w II Gminnym Konkursie Plastycznym: "Zwiastuny Wiosny". I miejsce w kategorii "Praca zbiorowa" uzyskała praca wykonana przez " Starszaków": Justynkę Gil,Wiktorię Jaszcz, Milenkę Chodak, Julkę Momola , Faustynkę Fluder, Wiktorię Węgrzyn, Klaudię Nowakowską, Olę Sobuś, Artura Mazura, Mateusza Fluder,Przemka Szczudło i Filipka Prokopa. Dzieci wykonały pracę pod opieką pani Moniki. II miejsce w tej samej kategorii uzyskała praca zbiorowa wykonana przez "Maluchy"-opiekun pani Ewelina.W kategorii klasy"0" III miejsce uzyskał Damian Piszczek, a wyróżnienia otrzymali: Kinga Derlęga i Łukasz Stefański-opiekun pani Marta. Wszystkim laureatom i ich opiekunom serdecznie GRATULUJEMY !!! :)   Zachęcamy gorąco do odwiedzenia kiermaszu w Publicznym Przedszkolu w Bobrowej :)

 
Spotkanie z pisarzem
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 17 lutego 2010 18:45

16 grudnia dzieci udały się do Publicznej Biblioteki w Bobrowej, gdzie uczestniczyły w spotkaniu autorskim z pisarzem-Wiesławem Drabikiem. Autor książek dla dzieci z ogromnym poczuciem humoru opowiadał, w jaki sposób zaczął pisać swoje książeczki , organizował "mini-konkursy",a za poprawne odpowiedzi rozdawał nagrody-niespodzianki.Nawiązał świetny kontakt z czytelnikami. Można było nabyć jego książki i otrzymać autograf .Po spotkaniu pani Gosia ogłosiła wyniki konkursu plastycznego"Walentynka dla Ciebie", a pani Grażyna Rak wręczyła  pamiątkowe dyplomy i nagrody wszystkim laureatom. Dyplomy otrzymały również panie: Monika, Marta i Ewelina za przygotowanie przedszkolaków do konkursu.Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy !

Zobacz galerię zdjęć.

 
Dzień Babaci i Dziadka
Wpisany przez Pani Marta   
wtorek, 26 stycznia 2010 16:23

26 stycznia odbyła się w naszym przedszkolu piękna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiły "Maluchy" przygotowane przez panią Ewelinę, oraz starszaki pod opieką pani Marty.Występy dostarczyły wielu wzruszeń zacnym gościom. Po występach dzieci złożyły życzenia i upominki babciom i dziadkom oraz ugościły
słodkim poczęstunkiem.

Zobacz galerię zdjęć

 
Wizyta przedszkolaków w bibliotece
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 16 grudnia 2009 00:00

16 grudnia dzieci udały się do Biblioteki Publicznej w Bobrowej, gdzie odebrały pamiątkowe nagrody uzyskane w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Moja zakładka do książki”.
Pani Gosia- bibliotekarka ,jak zwykle serdecznie nas przyjęła w swoim królestwie. Dzieci obejrzały również wystawę prac, które wykonały, a także prace starszych kolegów. Na zakończenie spotkania zrobiono pamiątkowe zdjęcia wszystkich laureatów z panią Gosią i paniami wychowawczyniami.

Zobacz galerię zdjęć.

 
Andrzejki
Wpisany przez Pani Marta   
poniedziałek, 30 listopada 2009 13:42

27 listopada pani Ewelina poprowadziła „Wieczór Wróżb Andrzejkowych” podczas, którego „Maluchy” wraz z rodzicami wróżyły i tańczyły przy blasku świec...
30 listopada „Starszaki” wraz z panią Moniką „odczytywały” swoją przyszłość w czasie Zabawy Andrzejkowej.
Czy wróżby się spełnią? Czas pokaże...

Zobacz galerię zdjęć.

 
Święto Pluszowego Misia
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 25 listopada 2009 13:29

25 listopada na zaproszenie pani Gosi - bibliotekarki, przedszkolaki udały się do Publicznej Biblioteki w Bobrowej, aby uczcić Dzień Pluszowego Misia. Dzieci ubrane w maski, przygotowane przez panie z biblioteki słuchały opowiadania czytanego przez panią Gosię, odpowiadały na pytania, tańczyły przy piosence „Pokochaj pluszowego Misia”.
A na koniec delektowały się słodkim miodzikiem. Mniam..

Zobacz galerię zdjęć

 
Pasowanie na przedszkolaka
Wpisany przez Pani Marta   
piątek, 30 października 2009 17:27

30 października odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Najpierw zaprezentowały się „Maluchy” w pięknym programie przygotowanym przez panią Ewelinę. Następnie wystąpiły „Starszaki” w programie przygotowanym przez panią Martę i również dzielnie się spisały. Po złożeniu przyrzeczenia
Przyrzekamy :

  • być od dziś przedszkolakami
  • nie grymasić i nie szlochać
  • zawsze swoje Panie kochać
  • grzecznie bawić się i fikać
  • zjadać wszystko z talerzyka
  • nauczymy się dziękować i porządnie zachowywać
  • od dziś zawsze być zuchami i dobrymi kolegami.

Pan dyrektor Robert Madej pasował kolorową kredką nowo przybyłe dzieci na prawdziwych przedszkolaków, życząc im samych radosnych chwil. Po uroczystości wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki.

Zobacz galerie zdjęć.

Piosenka:

„Przedszkole- drugi dom”
I. Gdy dzień wstaje i wita świat,
ranna porą wstaję i ja .
Mama pomaga ubierać się,
Do przedszkola prowadzi mnie.


Ref. Ja chodzę tam co dzień,
obiadek dobry jem,
a po spacerze , w sali
wesoło bawię się .
Kolegów dobrych mam,
nie jestem nigdy sam,
przedszkole drugim domem jest.


II. Czasem rano trudno mi wstać.
Chciałoby się leżeć i spać,
Lecz na mnie auto czeka i miś.
W co będziemy bawić się dziś ?


III. Zamiast mamy panią tu mam,
Bardzo dużo wierszyków znam.
Śpiewam i tańczę , wesoło mi,
i tak płyną przedszkolne dni.

 
Dzień Babci i Dziadka
Wpisany przez Pani Marta   
piątek, 27 stycznia 2012 08:51

26 stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu szanownych seniorów,których serdecznie powitał Dyrektor Zespołu Szkół -Robert Madej.Babcie i Dziadkowie stawili się w przedszkolu na zaproszenie swoich wnucząt,które zaprezentowały dla drogich gości wspaniałe przedstawienia : maluszki wystąpiły w "Jasełkach" przygotowanych przez panie: Małgosię i Anię, a starszaki w " Bajkowych jasełkach" przygotowanych przez panią Martę. Nie zabrakło rownież pięknych okolicznościowych wierszy i piosenek śpiewanych prosto z serca przez wnuczki i wnuczków.Po zakończeniu części artystycznej wnuczęta złożyły swoim gościom życzenia i prezenty.Spotkanie zakończyło się wspólną degustacją ciasteczek przy herbatce. Zobacz galerię zdjęć.

 
ZEBRANIE DLA RODZICÓW
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 14 września 2011 20:49

22 września o godz. 16-stej w ZSP w Bobrowej odbędzie się zebranie ogólne dla rodziców ( również dla rodziców przedszkolaków).Następnie o godz. 16.30 po przejściu do budynku przedszkola odbędą się zebrania organizacyjne z wychowawcami poszczególnych grup. Zapraszamy !

 

 
Lista dzieci przyjętych na rok szkolny: 2011/2012
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 13 kwietnia 2011 12:15

Durał Wiktor, Łączak Kinga, Maroń Weronika, Kurczyk Julia, Skarbek Julita, Jaszcz Kamila, Lipa Gabriela, Lipa Natalia, Zawojowska Weronika, Niemiec Kacper, Sojka Piotr, Skowron Kacper, Gawlik Katarzyna, Szlachta Kacper, Stefański Marcin, Sołek Oliwia, Krakowski Paweł, Sokołowski Maciej, Gębara Jakub, Czerniak Zuzanna, Lik Magdalena, Sroka Bartłomiej, Janora Katarzyna, Łaczak Natalia, Stalec Wiktoria, Szalwa Przemysław, Zaręba Gabriela, Jarosz Aleksandra, Ruda Piotr, Zawojowska Aleksandra, Prokop Szymon, Łączak Michał, Partacz Michał, Maroń Kamila, Golemo Julia, Bogdan Bartosz, Bielut Katarzyna, Furmanek Kacper, Skrzypek Hanna, Niemiec Kornelia, Stefański Jan, Dziurgot Kinga, Zawojowski Wojciech, Sojka Bartosz, Lik Natalia, Janora Anna, Jaszcz Jakub, Chmura Szymon.

Lista rezerwowa : Golemo Wojciech, Orkisz Amelia

 
Wieczór Kolęd
Wpisany przez Pani Marta   
piątek, 14 stycznia 2011 16:39

13 stycznia 2011r, odbył się w Publicznej Bibliotece w Bobrowej Wieczór Kolęd.Organizatorami tego wydarzenia było nasze przedszkole oraz pracownicy biblioteki.na spotkanie to przybyli zaproszeni goście, a wśród nich znaleźli się m.in. ks.Bogusław Sobusiak, p.Elżbieta Rączka-małżonka Wójta Gminy Żyraków, p.Zuzanna Janora-Radna Gminy Żyraków, rodzice przedszkolaków oraz bibliotekarki z Bibliotek Publicznych Gminy Żyraków na czele z Dyrektor p. Grażyną Pastuła.Najpierw przedszkolaki wystąpiły w programie świątecznym przygotowanym przez panie: Ewelinę Bizoń i Martę Biduś.Następnie śpiewano kolędy pod kierownictwem ks. Bogusława i p.Gosi Sehn, niektóre zostały wyśpiewane na dwa głosy!Dzieci wraz z rodzicami brawurowo śpiewały wylosowaną wcześniej kolędę.Za pięknie wykonane kolędy i pastorałki wręczane były aniołki wykonane przez GBP w Żyrakowie.Przepyszne ciasto,które znalazło się na stolach zostało przygotowane przez rodziców najmłodszych uczestników kolędowania.Wspaniałe interpretacje kolęd przedstawiły panie pracujące w przedszkolu: P.Jolanta Cetera, p.Krystyna Wajda, p.Ola Szczudło oraz p. dyrektor-Małgorzata Morawczyńska.

 
Konkurs szopek i ozdób świątecznych
Wpisany przez Pani Marta   
sobota, 18 grudnia 2010 16:12

17 grudnia 2010r.w sali Urzędu Gminy w Woli Żyrakowskiej podsumowano XV Gminny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych oraz rozstrzygnięto I Gminny Konkurs na ozdoby choinkowe i stroiki świąteczne, który został połączony z kiermaszem.W obu konkursach i w kiermaszu wzięły też udział nasze przedszkolaki.Specjalnym gościem tego spotkania była pani Maria Cetera,etnograf, kierownik Muzeum Etnograficznego w Tarnowie, która w bardzo ciekawy sposób opowiadała o dawnych i obecnych zwyczajach związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia ilustrując swoją opowieść pokazem strojów i masek kolędniczych.W kategorii prace zbiorowe szopka wykonana przez starszaków: Jakuba Furmanka, Mateusza Janorę, Gabrielę Lipa, Natalię Lipa, Oliwię Osak, Natalię Kulig, Kacpra Skowrona, Mikołaja Wójcika, Weronikę Maroń, Kacpra Niemca, Piotra Sojkę, Karolinę Ostrowską, Julkę Kurczyk, Filipa Golemo i Przemka Szczudło - uzyskała wyróżnienie( opiekunowie: p.Małgorzata Morawczyńska i p.Marta Biduś).W konkursie na ozdoby świąteczne I miejsce uzyskała Gabriela Jakubiec( opiekun M.Morawczyńska), I miejsce Katarzyna Gawlik ( opiekun Ewelina Bizoń), I miejsce Ola Sobuś ( opiekun M.Biduś), II miejsce Szymon Prokop i Wiktoria Stalec ( opiekun E.Bizoń).Laureatom gratulujemy !

 
Pasowanie na Przedszkolaka
Wpisany przez Pani Marta   
piątek, 22 października 2010 14:02

21 października 2010 r. w naszym przedszkolu odbyła się bardzo miła uroczystość : " Pasowanie na Przedszkolaka" .W imprezie tej, oprócz głównych bohaterów tego dnia,czyli przedszkolaków udział wzięli zaproszeni goście : Wójt Gminy Żyraków - Krzysztof Moskal, z-ca Wójta- Bożena Osocha, z-ca Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Żyrakowie-Małgorzata Sehn i dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Bobrowej- Robert Madej , a także rodzice przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny przygotowany przez wychowawczynie : Martę Biduś i Ewelinę Bizoń. Po obejrzeniu wspaniałego występu pani Dyrektor Małgorzata Morawczyńska przystąpiła do rytuału pasowania nowych przedszkolaków. Po pasowaniu dzieci otrzymały pamiątkowe książeczki ( to dla ducha !) oraz mnóstwo słodkości od zaproszonych gości.

 
Święto Rodziny
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 02 czerwca 2010 20:03

1 czerwca przedszkolaki gościły swoich rodziców z okazji Święta Rodziny. Dzieci pięknie się zaprezentowały w programach artystycznych przygotowanych przez panie : Martę i Ewelinę. Starszaki zachwyciły publiczność brawurowym wykonaniem " Czerwonego Kapturka" pod opieką pani Moniki. Następnie dzieci złożyły rodzicom życzenia i upominki, a później zaprosiły rodziców na słodkie ciasteczka. Pan Dyrektor również życzył wszystkim rodzicom wszelkiej pomyślności  i pociechy z dzieci. Po degustacji odbył się mecz piłki nożnej " Mamy starszaków- kontra mamy maluchów". W tym roku mamy starszaków zrewanżowały się za rok ubiegły wygrywając 2:0.Gratulujemy!Słowa podziękowania należą się również panu Krzysiowi za piękne akompaniamenty i księdzu Bogusławowi za nagłośnienie.

 
OGŁOSZENIE :
Wpisany przez Pani Marta   
czwartek, 25 lutego 2010 10:25

OGŁOSZENIE:

Publiczne Przedszkole w Bobrowej ogłasza nabór dzieci na rok szkolny : 2010/2011 w dniach od 08.03- 22.03.2010r. Kartę zgłoszenia dziecka można odebrać u wychowawców w godzinach pracy przedszkola.Decyzję o przyjęciu dziecka do przedszkola podejmie Komisja Kwalifikacyjna na posiedzeniu zwołanym w tym celu.Lista dzieci przyjętych zostanie wywieszona w przedszkolu na początku kwietnia .

ZAPRASZAMY !

 
Bal karnawałowy
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 10 lutego 2010 15:45

9 lutego do naszego przedszkola zawitało mnóstwo przebierańców : przybyły księżniczki, wróżki, elfy, muszkieterowie, ktoś widział Zorro , a nawet Pippi, która bawiła się z małym lwem. A wszystko to za sprawą dzieci i ich pomysłowych rodziców, którzy przygotowali dla swych milusińskich pomysłowe przebrania.Dzieciaki brały udział w konkursach:"Taniec z balonami", "Brakujące krzesło","Taniec na gazecie", a także pląsały do rytmów wygrywanych przez pana Krzysia.Wszyscy świetnie się bawili :)

Zobacz galerię zdjęć.

 
Przedstawienie Jasełkowe
Wpisany przez Pani Marta   
piątek, 18 grudnia 2009 13:36

„...jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy..”

18 grudnia 2009r „połączone siły” Maluchów i Starszaków wystąpiły w przepięknym przedstawieniu Jasełek przygotowanych przez panie: Ewelinę i Monikę. Dzieci kolędowały przy akompaniamencie pana Krzysia i odgrywały swe role jak prawdziwi aktorzy. Na zakończenie spotkania pan Dyrektor złożył rodzicom życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2010 Roku ...

Zobacz galerię zdjęć

 
Wizyta Mikołaja
Wpisany przez Pani Marta   
czwartek, 03 grudnia 2009 13:26

„..Mikołaj, Mikołaj jedzie samochodem, bo gdzieś zgubił saneczki w tę mroźną pogodę...”
3 grudnia odwiedził nasze przedszkole Św. Mikołaj. Ponieważ w przedszkolu w Bobrowej są same grzeczne dzieci wszystkie otrzymały od Mikołaja wspaniałe prezenty.
Dzieci nie pozostały dłużne i zaśpiewały dla zacnego Gościa wesołe piosenki, których się wcześniej uczyły. Z pewnością dzieciaki spodobały się Świętemu, bo obiecał, że wróci tu za rok. Zapraszamy... Imprezę poprowadziła pani Marta, a akompaniował pan Krzyś.

Zobacz galerię zdjęć.

 
Wycieczka
Wpisany przez Pani Marta   
niedziela, 14 listopada 2010 19:17

30.10.2009r I grupa "Maluchów" pod opieką pani Moniki, a 13.11.2009r-II grupa z panią Eweliną udała się z wizytą do Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w Dębicy.Dzieci brały udział w ćwiczeniach z rehabilitantami, poznały specjalistyczny sprzęt oraz przybory, wzięły udział w ćwiczeniach ruchowych mających na celu profilaktykę wad postawy. Świetnie się bawiły, co widać na załączonych zdjęciach.

Zobacz galerię zdjęć.

 
Spotkanie z policjantami
Wpisany przez Pani Marta   
czwartek, 05 listopada 2009 13:20

5 listopada z przedszkolakami spotkali się policjanci, którzy rozmawiali z dziećmi na temat zasad bezpiecznego poruszania się po jezdni, przypomnieli numery telefonów alarmowych, a także pozwolili przymierzyć swoje czapki ;) Odpowiadali na pytania dzieci. np. „Co trzeba zrobić, by zostać policjantem?”. Na zakończenie spotkania dzieci zaśpiewały piosenkę: „Kolorowe światła”.

 

1. Do przedszkola co dzień rano
idę przez ulicę z mamą ,
droga wcale nie jest łatwa ,
bo na skrzyżowaniach światła .

Ref . : Czerwone światło : stój !
Zielone światło : idź !
Na żółtym świetle zawsze czekaj ,
Tak już musi być !

2. Samochody w rzędach stoją,
a kierowcy spoglądają,
czy już światło jest zielone ,
by odjechać w swoją stronę .


3 . Policjanci wciąż pracują,
skrzyżowania obserwują,
czy przepisy wszyscy znają
i czy znaków przestrzegają .

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 6